Ethnic Tattoo Fest

Nocleg

W tym roku oferujemy duże pole namiotowe (wyposażone w toalety i prysznice). Na miejscu wolontariusz wskaże miejsce gdzie możesz rozłożyć namiot lub znajdziesz zaznaczony teren pola namiotowego na mapce którą znajdziesz na miejscu. Miejsce dla kamperów znajduje się na terenie Festiwalu i ma dostęp do prądu. Wjazd tylko za wcześniejszą rezerwacją miejsca (na e-mail: festiwal@primitive.pl). Koszt parkingu kampera z dostępem do prądu na czas trwania festiwalu to 150 zł, płatne w kasie Festiwalu.

Dla chcących wyspać się bardziej komfortowo polecamy oddalony o 4km hotel w Górze Kalwarii: https://koszaryarchehotel.pl/. Dbając o wasz budżet hotel oferuje zniżkę dla uczestników festiwalu. Aby otrzymać zniżkę, proszę dokonać rezerwacji telefonicznie lub mailowo, używając kodu ETF2020. Aktualnie promocja nie obejmuję rezerwacji online. Proszę kontaktować się z Wiolettą Konarzewską pod numerem telefonu +48 536 904 763 lub na adres e-mail wkonarzewska@arche.pl.

grzegorz_pastuszak-01109
Ethnic Tattoo Fest

Dojazd

Ethnic Tattoo Fest 2020

Festiwal odbywa się w cudownym lesie 4 km od Góry Kalwarii (wieś Karolina), 30 km od Warszawy.

W Górze Kalwarii ma swój przystanek autobus miejski z Warszawy, nr 742. Odjezdża z Metro Kabaty. Rozkłady autobusów można znaleźć poniżej:
Metro Kabaty > Góra Kalwaria
Góra Kalwaria > Metro Kabaty
Są też autobusy z Metro Wilanowska do Góry Kalwarii.

Można też skożystać z Ubera (około 120PLN z Centrum Warszawy).

Z Góry Kalwarii za kilkanaście zł można dojechać na miejsce festivalu taksówką. W dniach 25-29.06 bedą w okolicy przystanków podstawione dodatkowe taksówki oznakowane logo festivalu, żeby nikt nie czekał zbyt długo by do nas dołączyć.

Ethnic Tattoo Fest

Dzieci I Zwierzęta

Na festiwalu dzieci mile widziane! Dołożymy starań by zapewnić im atrakcyjnie i miło spędzony czas. Dzieci do lat 12 wstęp za free.

Jeśli chcesz przyjechać że swoim 🐕pupilem nie zapomnij zabrać smyczy. Pozwoli to na bezpieczny kontakt z innymi futrzastymi będącymi na terenie festivalu.

grzegorz_pastuszak-6661
Ethnic Tattoo Fest

Jedzienie I Napoje

Ethnic Tattoo Fest 2020

Pyszne jedzenie oraz napoje będzie można zakupić na terenie imprezy.

Oferowane będą zdrowe posiłki w strefie z foodtrackami.

Możliwe też będzie zakupienie cieplych napojów, owoców oraz soków.

Ethnic Tattoo Fest

Organizacyjnie kilka słów

  1. Nie zapomnij przygotować swojego biletu wstępu – możesz go wydrukować lub wyświetlić na urządzeniu mobilnym. Bilety są imienne, nie podlegają zwrotą – jest możliwość przekazania go innej osobie, jeśli uwzględnia to regulamin sprzedaży operatora. Pisz do Going na support@goingapp.pl – także w przypadku problemów z rezerwacją biletu.
  2. Bramy Festiwalu otwieramy w czwartek o godzinie 15:00, zamykamy o 22:00 w czw, pt i sobotę. Niestety nie ma możliwości przyjazdu w środę lub pozostania na polu namiotowym do poniedziałku.
  3. Na każdą edycje Festiwalu przygotujemy specjalne kubeczki wielorazowego użytku z pięknym logo festiwalowym. Można będzie kolekcjonować je i jednocześnie (biorąc pod uwagę wielokrotność użytku) teren naszego festiwalowego lasu będzie wolny od nadmiaru śmieci. Przy pierwszym zakupionym napoju cena będzie wyższa o koszt kubeczka a każdy kolejny z kubeczkiem juz znacznie tańszy.
  4. W najbliższej okolicy jest tylko jeden sklep Biedronka, tam też jest bankomat (30 min piechotą).
  5. Na miejscu będzie dostępny program Festiwalu. Pole namiotowe – zaznaczyliśmy na mapie która będzie dostępna na terenie festiwalu.
  6. Jesli zrobiłeś na terenie festiwalu tatuaż i chcesz zmienić opatrunek KONIECZNIE skieruj swoje kroki do punktu info gdzie wolontariusz-sanitariusz 😉 zmieni ten opatrunek bezpiecznie i w sterylnych warunkach.
  7. Dołącz do naszej grupy https://www.facebook.com/groups/ethnictattoofest2020/ gdzie m.in. możesz znaleźć towarzysza do wspólnego przejazdu na Ethnic Tattoo Fest i z powrotem.
  8. Ogień – rozpalimy TYLKO w wyznaczonym do tego miejscu (wokół jest las)!!!!
  9. Warto zabrać ze sobą: matę do jogi, coś na komary, czołówkę, dużo pozytywnej energii!!!! Niech się dzieją cuda.
Ethnic Tattoo Fest

Jak się dostać